Powered by Smartsupp Polska Marka Ubrań - Design Colorat – COLORAT

Colorat - O nas

Colorat to polska marka ubrań idealna dla osób poszukujących swojego stylu. Jesteśmy małą, rodzinną marką, a nasze kolekcje powstają w limitowanych, krótkich seriach.

Co mówią o Tobie Twoje ubrania? Czego szukasz w modzie? Czy to w co się ubierasz pokazuje to kim naprawdę jesteś?

Dla nas moda to integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie.

Z pasji do niej powstał w 2013 COLORAT. Polska marka ubrań, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę.

Polska marka ubrań, która niesie za sobą ważny przekaz

COLORAT to synonim...

Charyzmy. Nasza polska marka ubrań skierowana jest do ludzi przepełnionych dobrą energią. Kreatywnych, silnych, mających własne zdanie i bezkompromisowych.

Oryginalności. W modzie cenimy to, co unikatowe. Twoją indywidualność i wyjątkowość podkreślamy kolorem i krojem naszych ubrań. Kolekcje tworzymy w limitowanych edycjach, a poszczególne modele sygnujemy.

Luzu. Bazując na wzorach i kolorach nie zapominamy o krojach, które dopasowujemy do funkcji i ich przeznaczenia. To polskie ubrania o nietuzinkowym designie, które fascynują nie tylko pięknem, ale i wygodą.

Osobowości. Jako doświadczeni projektanci ubrań wierzymy, że moda wcale nie musi być nudna. Zabieramy Cię do planety kwiatów, zwierząt i kosmicznej przyrody. Wyobraź sobie Cobrę, Leoparda, Ćmę, Żurawie lub Pegazy w Lesie, Jungli czy w Maroko. Zdołasz? A to tylko wybrane nazwy naszych autorskich kolekcji... Modne ubrania damskie w nietuzinkowych fasonach są teraz w zasięgu Twojej ręki.

Romantyczności. Inspiruje nas sztuka, muzyka i ludzie. Ich fantazja i wrażliwość. Tworzymy dzięki nim i dla nich. Granice naszej twórczości wyznacza nam jedynie nasza bezkresna wyobraźnia...

Autentyczności. Cenimy prawdę i jesteśmy fair również wobec środowiska. Z myślą o nim, jak i o jakości naszej odzieży pochodzącej od polskich projektantów, używamy jedynie naturalnych materiałów takich jak bawełna czy wiskoza oraz specjalistycznych, sportowych tkanin. Nasze unikatowe ubrania damskie są w 100% polskie.

Tożsamości. Wierzymy, że Twoje ubrania tworzą Ciebie, Twój unikatowy styl, Twoje Ja. My - jako COLORAT, czyli polska marka ubrań - pomagamy Ci świadomie wyrazić prawdziwego siebie.

Zapraszamy Cię do naszego COLORATowego świata!

Nasz concept store znajduje się w Gdańsku przy ulicy Grobla I nr 5/7.

Regularnie odwiedzaj też nasz świat wirtualny, czyli naszą stronę colorat.pl, by móc na bieżąco sprawdzać kolejne nowości. Oryginalna odzież damska z naszego sklepu internetowego sprawi, że poczujesz się w pełni sobą.

Z głębi naszych serc oraz z pasji do mody...

×
Opt in to our DM for discounts.