*

Co mówią o Tobie Twoje ubrania? Czego szukasz w modzie? Czy to w co się ubierasz pokazuje to kim naprawdę jesteś?

Dla nas moda to integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie.

Z pasji do niej powstał COLORAT. Marka, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę.

COLORAT to synonim...

Charyzmy. Nasza marka skierowana jest do ludzi przepełnionych dobrą energią. Kreatywnych, silnych, mających własne zdanie i bezkompromisowych.

Oryginalności. W modzie cenimy to, co unikatowe. Twoją indywidualność i wyjątkowość podkreślamy kolorem i krojem naszych ubrań. kolekcje tworzymy w limitowanych edycjach, a poszczególne modele sygnujemy.

Luzu. Bazując na wzorach i kolorach nie zapominamy o krojach, które dopasowujemy do funkcji i ich przeznaczenia. Nasze ubrania fascynują nie tylko pięknem, ale i wygodą.

Osobowości. Wierzymy, że moda wcale nie musi być nudna. Zabieramy Cię do planety kwiatów, zwierząt i kosmicznej przyrody. Wyobraź sobie Cobrę, Leoparda, Ćmę, Żurawie lub Pegazy w Lesie, Jungli czy w Maroko. Zdołasz? A to tylko wybrane nazwy naszych autorskich kolekcji...

Romantyczności. Inspiruje nas sztuka, muzyka i ludzie. Ich fantazja i wrażliwość. Tworzymy dzięki nim i dla nich. Granice naszej twórczości wyznacza nam jedynie nasza bezkresna wyobraźnia...

Autentyczności. Cenimy prawdę i jesteśmy fair również wobec środowiska. Z myślą o nim, jak i o jakości naszych ubrań, używamy jedynie naturalnych materiałów takich jak bawełna czy wiskoza oraz specjalistycznych, sportowych tkanin. Nasze dzieła są w 100% polskie.

Tożsamości. Wierzymy, że Twoje ubrania tworzą Ciebie, Twój unikatowy styl, Twoje Ja. My - jako COLORAT - pomagamy Ci świadomie wyrazić prawdziwego siebie.

Zapraszamy Cię do naszego COLORATowego świata! Nasz concept store znajduje się w Gdańsku przy ulicy Grobla I nr 5/7.

Regularnie odwiedzaj też nasz świat wirtualny czyli naszą stronę colorat.pl i sprawdzaj kolejne nowości.

Z głębi naszych serc oraz z pasji do mody...

Kuba Synakiewicz, Ania Tusk-Synakiewicz

Natalia Lipińska i Sławek LipińskiPON. - PT. 11-18 / SOB. 11-16 info@colorat.pl, tel. +48 737 170 807