Link: https://colorat.pl/ Colorat jest miejscem, w którym znajdziesz modne ubrania damskie na różne okazje. To designerska odzież charakteryzująca się nietuzinkowym wykonaniem, idealna dla osób poszukujących swojego stylu. Ponadto wyróżnia ją funkcjonalność oraz komfort noszenia na najwyższym poziomie. Oferowaną przez nas modną odzież damską zamówisz w różnych fasonach oraz niebanalnym wzornictwie. Zapewniamy szeroki asortyment produktów - warto dokładnie przejrzeć nasze propozycje, by móc wybrać to, co najbardziej przypadło Wam do gustu. Modne ubrania damskie uszyte z naturalnych materiałów Proponujemy modne ciuchy damskie szyte wyłącznie z naturalnych materiałów, w tym bawełny, wiskozy materiałów jak softshell czy wysokiej jakości ortalionów. W trosce o środowisko przywiązujemy dużą wagę do jakości tkanin, z których powstają nasze ubrania (materiały posiadają certyfikaty). Wszystkie ubrania pochodzą w 100% z Polski. Zawsze staramy się łączyć estetykę z wygodą. To oryginalna odzież damska, która doskonale dopasowuje się do sylwetki, jest przyjemna w dotyku i zapewnia pełną swobodę ruchów. Wyróżnia ją także trwałość oraz łatwość w utrzymaniu. Kolekcje powstają w limitowanych seriach, co daje całkowitą kontrolę nad produkcją. Wyraź siebie Unikatowe ubrania damskie z Colorat pomogą Ci wyrazić siebie. Oferujemy autorskie wzory inspirowane sztuką, przyrodą, designem, muzyką czy światem. Zamawiając ubrania z wysokiej jakości tkanin z naszego sklepu, stworzysz wyjątkowe stylizacje. Jeśli wyróżnia Cię kreatywność oraz bezkompromisowość, doskonale trafiłaś. Tutaj dostępna jest oryginalna damska odzież, która podkreśli Twój niepowtarzalny styl. Tworzymy tylko to, w co naprawdę wierzymy - oferowana przez nas designerska odzież damska to idealne rozwiązanie dla osób posiadających własne zdanie. Chcemy, by poprzez modę nasze klientki mogły być bliżej siebie. Profesjonalna oferta Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy do swojej pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem. Colorat to polska marka ubrań stworzona dla charyzmatycznych osób. Moda to ważny element naszego świata. Dzięki starannie wykonanym ubraniom masz szansę poczuć się w pełni sobą. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady podczas składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy Ci dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Wyjaśnimy także wszystkie szczegóły związane z procesem zakupu. U nas zamówisz ubrania, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Colorat - O nas

Colorat to polska marka ubrań idealna dla osób poszukujących swojego stylu. Jesteśmy małą, rodzinną marką, a nasze kolekcje powstają w limitowanych, krótkich seriach.

Co mówią o Tobie Twoje ubrania? Czego szukasz w modzie? Czy to w co się ubierasz pokazuje to kim naprawdę jesteś?

Dla nas moda to integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie.

Z pasji do niej powstał COLORAT. Polska marka ubrań, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę.

Polska marka ubrań, która niesie za sobą ważny przekaz

COLORAT to synonim...

Charyzmy. Nasza polska marka ubrań skierowana jest do ludzi przepełnionych dobrą energią. Kreatywnych, silnych, mających własne zdanie i bezkompromisowych.

Oryginalności. W modzie cenimy to, co unikatowe. Twoją indywidualność i wyjątkowość podkreślamy kolorem i krojem naszych ubrań. Kolekcje tworzymy w limitowanych edycjach, a poszczególne modele sygnujemy.

Luzu. Bazując na wzorach i kolorach nie zapominamy o krojach, które dopasowujemy do funkcji i ich przeznaczenia. To polskie ubrania o nietuzinkowym designie, które fascynują nie tylko pięknem, ale i wygodą.

Osobowości. Jako doświadczeni projektanci ubrań wierzymy, że moda wcale nie musi być nudna. Zabieramy Cię do planety kwiatów, zwierząt i kosmicznej przyrody. Wyobraź sobie Cobrę, Leoparda, Ćmę, Żurawie lub Pegazy w Lesie, Jungli czy w Maroko. Zdołasz? A to tylko wybrane nazwy naszych autorskich kolekcji... Modne ubrania damskie w nietuzinkowych fasonach są teraz w zasięgu Twojej ręki.

Romantyczności. Inspiruje nas sztuka, muzyka i ludzie. Ich fantazja i wrażliwość. Tworzymy dzięki nim i dla nich. Granice naszej twórczości wyznacza nam jedynie nasza bezkresna wyobraźnia...

Autentyczności. Cenimy prawdę i jesteśmy fair również wobec środowiska. Z myślą o nim, jak i o jakości naszej odzieży pochodzącej od polskich projektantów, używamy jedynie naturalnych materiałów takich jak bawełna czy wiskoza oraz specjalistycznych, sportowych tkanin. Nasze unikatowe ubrania damskie są w 100% polskie.

Tożsamości. Wierzymy, że Twoje ubrania tworzą Ciebie, Twój unikatowy styl, Twoje Ja. My - jako COLORAT, czyli polska marka ubrań - pomagamy Ci świadomie wyrazić prawdziwego siebie.

Zapraszamy Cię do naszego COLORATowego świata!

Nasz concept store znajduje się w Gdańsku przy ulicy Grobla I nr 5/7.

Regularnie odwiedzaj też nasz świat wirtualny, czyli naszą stronę colorat.pl, by móc na bieżąco sprawdzać kolejne nowości. Oryginalna odzież damska z naszego sklepu internetowego sprawi, że poczujesz się w pełni sobą.

Z głębi naszych serc oraz z pasji do mody...